GRZYBOWO zaprasza nad morze! Polecamy noclegi nad morzem: hotele, pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe.

     

strona główna

Mapa Grzybowa         Pogoda w Grzybowie         kontakt i reklama

P O L E C A M Y

 

Masz obiekt noclegowy?  - dodaj go do serwisów:

www.grzybowo.info.pl

www.e-kolobrzeg.pl

www.morze.net.pl

www.morzebaltyckie.pl

www.wczasy.net.pl

M E N U

 NOCLEGI

  GALERIA ZDJĘĆ

  ATRAKCJE

Mapa Grzybowa:

GRZYBOWO i okolica - ATRAKCJE TURYSTYCZNE

Jedna z najpiękniejszych plaż polskiego wybrzeża. Szeroka, czysta, piaszczysta plaża oraz czyste i ciepłe wody Bałtyku zachęcają do kąpieli słonecznych oraz morskich. Przy plaży na wydmach rosną lasy sosnowe tworzące unikalny mikroklimat dobroczynnie wpływający na nasze drogi oddechowe.

Bliskość Kołobrzegu (Grzybowo praktycznie łączy się z miastem Kołobrzeg). Kołobrzeg to stare, portowe i uzdrowiskowe miasto, które przez cały rok przyciąga tysiące turystów z Polski i zagranicy. Najważniejsze atrakcje Kołobrzegu to:

Port w Kołobrzegu - położony u ujścia Parsęty. Organizowane są rejsy turystyczne po morzu oraz coraz bardziej doceniane przez amatorów wędkarstwa wyprawy wędkarskie. Można również skorzystać z rejsu wycieczkowego na duńską wyspę Bornholm.

Molo w Kołobrzegu - długie na ponad 200m. Jest popularnym miejscem spacerów.

Promenada nadmorska. Kołobrzeska promenada to miejsce spacerów, przy którym ulokowanych jest wiele punktów gastronomicznych i sklepików z pamiątkami.

Latarnia morska w Kołobrzegu - wznosi się na wysokość 26 metrów i jest udostępniona do zwiedzania. Z góry rozciąga się piękna panorama Kołobrzegu.

© AKCEPT.EU - GRZYBOWO

Polecamy: Wczasy w Polsce, noclegi nad morzem - w górach - nad jeziorami | Portale regionalne: www.gory.net.pl - noclegi w górach oraz www.morze.net.pl - noclegi nad morzem | niemieckojęzyczny portal  Polnische Ostsee www.polnischeostsee.de